• YARIM ALTIN
  2.307,00
  % 4,19
 • AMERIKAN DOLARI
  12,6126
  % 1,96
 • € EURO
  14,2510
  % 1,59
 • £ POUND
  16,8660
  % 1,99
 • ¥ YUAN
  1,9747
  % 2,02
 • РУБ RUBLE
  0,1682
  % 2,75
 • BITCOIN/TL
  722688,522
  % 6,74
 • BIST 100
  1.777,45
  % 0,06

Vakıf GYO, Cubes Ankara projesini satışa sundu

Vakıf GYO, Cubes Ankara projesini satışa sundu

Bu yıl 25. yılını kutlayan Vakıf GYO’nun 1,35 milyar liralık yatırımla hayata geçirdiği Cubes Ankara; farklı gereksinimlere uygun olarak tasarlanan konut, ofis, ticari ve toplumsal hayat alanlarından oluşuyor. Proje 1+1’den, 6+1’e kadar değişen konut tiplerinin yanı sıra, farklı ofis seçenekleri, kat ortasında yer alan açık koşu parkuru, çatı katına konumlanan fitness ve yüzme havuzuyla da dikkat çekiyor.

Vakıf GYO olarak geleneğin gücü ile geleceğin hayat alanlarını inşa ettiklerini belirten Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan, “Sektörümüzün örnek kuruluşu olma maksadıyla projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Vakıf GYO’nun 25’inci yılında başkentimiz Ankara’da hayata geçirdiğimiz Cubes Ankara’yı yalnızca bugünün değil, geleceğin gereksinimlerine da yanıt verecek ögelerle tasarladık. Cubes Ankara projesinin şirketimiz portföyüne dâhil olduğu günden itibaren, titiz bir biçimde yürüttüğümüz çalışmalarla Ağustos ayının başında inşaat uygulama sürecini başlattık. Çukurambar’ın değişen ve gelişen çehresine uygun fizikî ve toplumsal ögelere sahip yatırımımız, yalnızca proje içerisinde yaşayanlara değil, etrafına de toplumsal ve kültürel istikametten hizmet verecek nitelikte” dedi.

Ankara’nın toplumsal ömrüne dinamizm getirecek

Onur İncehasan, yeni projeler geliştirirken hem Türkiye hem de dünyadaki kentsel muhtaçlıkları göz önüne aldıklarını da söyledi. Kent merkezinde epeyce dinamik bir bölge olan Çukurambar’ın yatırım kıymeti açısından da büyük potansiyel taşıdığına dikkat çeken İncehasan, “Cubes Ankara, lokasyon avantajı ve yenilikçi dizaynıyla, tamamlandığında bölgenin alışveriş ve yeme-içme merkezi haline dönüşecek. 7/24 yaşayan, kendinden bahsettiren dinamik bir yapıya sahip bir projeden kelam ediyoruz. 2023 yılında tamamlama maksadında olduğumuz projemize şimdi satışa sunulmadan evvel bile gösterilen ilgiden hayli mutluyuz. Projemizin sanatsal aktivitelere konut sahipliği yapacak şov merkezi, yüzme havuzu, spor, gurme ve alışveriş alanları ile kentin dinamik hayatına da mesken sahipliği yapmayı hedefliyoruz” tabirlerini kullandı.

Tabiat dostu materyallerle tasarlandı

Satılabilir ve kiralanabilir nitelikteki ofis, restoran, kafe, alışveriş alanlarıyla 7/24 her türlü muhtaçlığa karşılık vermeyi hedefleyen Cubes Ankara, kentin merkez noktalarına dakikalar içerisinde ulaşabilme imkânı sunuyor. Yeşilden vazgeçemeyenler için kat bahçeleri, teraslar ve ortak alanların da sunulduğu Cubes Ankara, çocuklara, evcil hayvanlara, tabiata ve engellilere dost bir proje olarak öne çıkıyor. Tabiat dostu gereçlerle tasarlanan Cubes Ankara projesi, güç tasarrufu, geri dönüşümü ön planda tutan sistemi, dünya standartlarındaki dış cephesi ve mimari tahlilleri ile sürdürülebilirliğe de katkı sağlayacak.