• YARIM ALTIN
  2.315,00
  % 4,98
 • AMERIKAN DOLARI
  12,6581
  % 2,28
 • € EURO
  14,2846
  % 1,84
 • £ POUND
  16,8910
  % 2,09
 • ¥ YUAN
  1,9833
  % 2,44
 • РУБ RUBLE
  0,1688
  % 3,12
 • BITCOIN/TL
  729257,568
  % 7,46
 • BIST 100
  1.782,81
  % 0,36

2 Efsanevi İsim, Cardano ve Bitcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

2 Efsanevi İsim, Cardano ve Bitcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

Ünlü kripto stratejisti ve traderı Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) için gelen arz şokunu iddia ederken Cardano (ADA)’nın fiyat hareketini yakından izliyor. Öte yandan yatırım idaresi firması Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, Wall Street’in SALT konferansında Bitcoin’in beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşabileceğini söyledi. Cardano ve Bitcoin için sırada ne var? Kriptokoin.com olarak iki ünlü analistin görüşlerini sizler için derledik.

Ünlü analistin Cardano (ADA)’dan beklentisi ne?

Michaël Van de Poppe, 404.100 Twitter takipçisine Cardano (ADA)’nın bir sonraki adım için bir temel oluşturmak gayesiyle Bitcoin (ADA/BTC) karşısında yavaşça düzeltme yaptığını söylüyor:

Cardano’nun burada devam etmesini bekliyoruz. ADA/BTC çifti âlâ gidiyor.

Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Michaël Van de Poppe’nin grafiğine nazaran, Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden evvel, yazı yazarken 2,03 dolar kıymetinde olan 0,000045 BTC dayanağında konsolide etmesini bekliyor. Bitcoin’e (BTC) gelince, tanınan kripto analisti, önde gelen kripto varlığının, 50.000 dolarlık dirence yakın bir ralliyi ateşlemeden evvel, daha düşük vakit dilimlerinde bir adım daha baskı yapması gerektiğine inanıyor:

Boğa ayrışması, takviyede konsolide olurken Bitcoin ile oynanmaya hazır. Daha yüksek bir taban, 50.000 dolara hakikat devam etmek için yararlı olacaktır.

Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

“Bitcoin için kaçınılmaz olan gerçekleşmek üzere”

Bir teknik gösterge, varlığın fiyatı daha düşük süreç görmeye devam ederken yükselme eğilimine girdiğinde bir yükseliş sapması meydana gelir. Sinyal, ufukta bir trendin aksine döndüğünü gösterebilir. Michaël Van de Poppe ayrıyeten, kripto borsalarında oturan BTC ölçüsünün azalması nedeniyle Bitcoin’in sonunda daha yüksek çalışacağını iddia ediyor:

Bitcoin döviz rezervleri çok düşük düzeylere geliyor. Bu, giderek daha fazla sahibimiz olduğuna dair bir işaret. Kaçınılmaz olan hala gerçekleşmek üzere. Daha yüksek sayılara yanlışsız büyük bir koşuşturma gerçekleştireceğimiz üst hakikat ağır arz şoku.

Düşük Bitcoin döviz rezervi düzeyleri, piyasadaki mevcut BTC arzının azaldığı manasına gelir; bu, yatırımcıların önde gelen kripto varlığının daha yüksek bir eğilim göstermesini bekledikleri için madeni paralarını elinde tuttuklarının bir işaretidir.

Cathie Wood: Kurumlar portföylerinin %5’ini tahsis etmeye devam ederse fiyatı 10 kat artar

Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, Bitcoin’in beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşabileceğini söyledi. Süperstar yatırımcı, kurumlar portföylerinin %5’ini ona tahsis etmeye devam ederse, en büyük kripto para ünitesinin fiyatının on kat artabileceğine inanıyor. Cathie Wood, önder kripto paranın piyasanın geri kalanıyla birlikte büyük bir satışa maruz kalmasından sonra, Mayıs ayında 500.000 dolarlık amacını açıkladı.

Şu anda Grayscale’in Bitcoin tröstünün 301 milyon dolarlık payına sahip olan ARK Yeni Jenerasyon İnternet ETF, kısa müddet evvel izahnamesinde Kanada Bitcoin’e bağlı borsa yatırım fonlarına yatırım yapmayı mümkün kılmak için değişiklik yaptı. Haziran ayının sonlarında, 21Shares AG ve Wood’s Ark, ABD’de bir Bitcoin ETF başlatmak için ortaklaşa müracaatta bulundu. Bu türlü bir eser şimdi Amerika Birleşik Devletleri’nde onaylanmadı.